Projekty


ŠALDOVA 12, spol. s r.o.

Administrativní objekt Aerohousese nachází v klidné části Karlína, kde se v architektuře objektů snoubí neopakovatelná atmosféra průmyslové historie lokality s administrativní a rezidenční obytnou funkcí. 

Více o projektu

LennART, a.s.

Objekt LennART  naplňuje všechno to, co očekáváte od moderní budovy 21. století, a navíc umožňuje užívat všech výhod, které vyplývají z bezprostředního kontaktu s přírodou.

Více o projektu

A-SWEEP, a.s.

Společnost A-Sweep, a.s. připravuje výstavbu víceúčelového komplexu, zahrnujícího apartmány hotelového typu, restaurační zařízení, obchody, služby a parkování.  

Více o projektu

HORY GmbH

Komfortně vybavené apartmány v rakouském městečku Tröpolach, které se nachází v blízkosti rakousko-italských hranic, oblast Korutany – ski aréna Nassfeld - výborné podmínky pro vaši letní i zimní dovolenou! 

Více o projektu

Brewery Český Krumlov s.r.o.

Společnost Brewery Český Krumlov s.r.o. je vlastníkem a provozovatelem Historického pivovaru Český Krumlov. 

Více o projektu

ALARIS, a.s.

Na pozemcích o celkové velikosti 1.061 m2 nacházejících se v Praze 6 – Ruzyni je plánována výstavba bytového polyfunkčního objektu s moderně řešenými bytovými jednotkami. Jedná se o velmi klidné místo s dobrou dopravní obslužností z Evropské ulice či Řep.

Více o projektu

Centrum Český Krumlov a.s.

Rozsáhlý soubor budov a pozemků areálu bývalého pivovaru Eggenberg v historickém centru Českého Krumlova je unikátní jak svou historií a polohou, tak i svým potenciálem budoucího využití.

Více o projektu

OMBEY, a.s.

Památkově chráněná stodola, která byla součástí tzv. Kubrova statku, pocházejícího z konce 19.století, spolu s novodobou dostavbou objektu/skladových prostor - to je objekt Ombey, nabízející unikátní prostory vhodné jako prodejna, sklady či kanceláře....

Více o projektu

SEPIREA, a.s.

Multifunkční objekt v atraktivním prostředí pražských Vinohrad, nabízející mix kancelářských a obchodních prostor - to je objekt Agora Flora!

Více o projektu