A-SWEEP, a.s.

  • A-SWEEP, a.s.
  • A-SWEEP, a.s.
  • A-SWEEP, a.s.
  • A-SWEEP, a.s.

Popis projektu

Společnost A-Sweep, a.s. připravuje výstavbu víceúčelového komplexu, zahrnujícího apartmány hotelového typu, restaurační zařízení, obchody, služby a parkování. Objekt je situován na pozemcích nacházejících se přímo pod spodní stanicí lanovky Labská. Návrh záměru je plně v souladu s územním plánem a v současné době probíhá kompletizace podkladů pro zahájení územního řízení.

Zobrazit víceméně

Lokalita

Objekt je situován na pozemcích nacházejících se přímo pod spodní stanicí lanovky Labská. Stavební prostor je vymezen komunikacemi pod objektem lanovky (na své horní části) a komunikací u garáží (na své spodní části), v blízkosti vodní nádrže Labská. Příjezd k objektu je zajištěn přímo z hlavní komunikace Vrchlabí – Špindlerův Mlýn.

A-SWEEP, a.s.


FORTUNO Group

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.