Ĺ ALDOVA 12, spol. s r.o.

ModernĂ­ administrativnĂ­ objekt „Palác Aerohouse“ vznikl pĹ™estavbou/dostavbou pĹŻvodnĂ­ho objektu. Nová budova si ponechává prvky pĹŻvodnĂ­ funkcionalistickĂ© architektury objektu z 1. poloviny 20. stoletĂ­.

Objekt byl dokončen v září 2015.

Webové stránky projektu

Lokalita

DĂ­ky souÄŤasnĂ© vĂ˝stavbÄ› administrativnĂ­ch objektĹŻ jako jsou napĹ™. Danube House ÄŤi Main Point Karlin se KarlĂ­n opÄ›t stává lákavou adresou pro sĂ­dla firem všech odvÄ›tvĂ­ s celoevropskĂ˝m a celosvÄ›tovĂ˝m potenciálem. Všechny tyto stavebnĂ­ a komerÄŤnĂ­ aktivity pĹ™inášejĂ­ do KarlĂ­na optimismus a pozitivnĂ­ dynamiku souÄŤasnosti.

AdministrativnĂ­ objekt „Palác Aerohouse“ se nacházĂ­ v klidnĂ© části KarlĂ­na, kde se v architektuĹ™e objektĹŻ snoubĂ­ neopakovatelná atmosfĂ©ra prĹŻmyslovĂ© historie lokality s administrativnĂ­ a rezidenÄŤnĂ­ obytnou funkcĂ­. Ulice Ĺ aldova se nacházĂ­ na rozhranĂ­ tradiÄŤnĂ­ blokovĂ© zástavby KarlĂ­na s ĹˇirokĂ˝mi ulicemi a novÄ›jší částĂ­ s dostatkem zelenÄ› a parkĹŻ (napĹ™. LyÄŤkovo námÄ›stĂ­, park kolem Invalidovny).

 

NabĂ­dky ĂşzemĂ­ v nejbližším okolĂ­:

-  VĂ˝borná dopravnĂ­ dostupnost: MHD, napojenĂ­m na severojiĹľnĂ­ magistrálu

-  Plná obÄŤanská vybavenost v okolĂ­: pošta, obchody, supermarkety, sluĹľby

-  FinanÄŤnĂ­ sluĹľby: banky, bankomaty

-  UbytovacĂ­ sluĹľby: hotely

-  Gastronomie v okolĂ­ na špiÄŤkovĂ© Ăşrovni: restaurace, kavárny

Nájemní prostory

Kancelářské prostory 1956 m2

Byty                                395 m2

ObchodnĂ­ plocha        602 m2

ParkovacĂ­ch stánĂ­       42

 

Typické kancelářské podlaží je možné individuálně členit a využít dle přání uživatel. Je možné vytvořit moderní open-space nebo klasické uzavřené kanceláře. Variantou je i jejich vzájemná kombinace.

Každé patro lze využít i pro dvě samostatně oddělené firmy.

Dokumenty a odkazy

 
C
d
Saldova 12 spaceplan
 
 
 
 
C
 
d
 
Saldova 12 spaceplan