HORY GmbH

NabĂ­zĂ­me celoroÄŤnÄ› k pronájmu komfortnÄ› vybavenĂ© apartmány v rakouskĂ©m mÄ›steÄŤku Tröpolach. Toto ĂşdolnĂ­ mÄ›steÄŤko se nacházĂ­ v blĂ­zkosti rakousko-italskĂ˝ch hranic, oblast Korutany – ski arĂ©na Nassfeld. Najdete zde vĂ˝bornĂ© podmĂ­nky pro lyĹľovánĂ­, turistiku, cyklistiku a další aktivity pro celou rodinu.      detail na .... www.booknassfeld.cz

Webové stránky projektu

Lokalita

Korutany - Nassfeld – Hermagor - Tröpolach

Na rakousko-italskĂ© hranici u mÄ›sta Hermagor v GailtalskĂ©m ĂşdolĂ­ leží mÄ›steÄŤko Tröpolach.

V Tröpolachu  je hlavnĂ­ nástupnĂ­ stanice nejdelší lanovky v Alpách „Millennium Express“ s hornĂ­ stanicĂ­ ve výšce 1 919 m.n.m., přímo v srdci alpskĂ©ho lyĹľaĹ™skĂ©ho stĹ™ediska Nassfeld. Jedná se o nejvÄ›tší vysokohorskĂ© stĹ™edisko Korutan (patřícĂ­ mezi TOP rakouská stĹ™ediska) poskytujĂ­cĂ­ ideálnĂ­ lyĹľaĹ™skĂ© podmĂ­nky od prosince do poloviny dubna. Mimo lyĹľaĹ™skou sezĂłnu lákajĂ­ Korutany svĂ© návštÄ›vnĂ­ky mnoĹľstvĂ­m kĹ™išťálovÄ› ÄŤistĂ˝ch jezer a nádhernou přírodou. 

Apartmány

Naše apartmány jsou situovány v klidnĂ© části Tröpolachu v blĂ­zkosti Ĺ™eky Gail a kabinovĂ© lanovky Millennium Express. Apartmány byly v roce 2010 kompletnÄ› zrekonstruovány a novÄ› vybaveny.  Mimo jinĂ© zde najdete bezplatnou wifi a TV-sat s ÄŤeskĂ˝mi programy, spoleÄŤenskou mĂ­stnost s TV a PlayStation 3, lyžárnu a parkovištÄ› přímo u objektu.

Dokumenty a odkazy

 
Zima v Tröpolachu
Apartmány Tröpolach
Apartmánový dům
Výhled z apartmánů
Ripl - kuchynÄ›
apartmán Ripl
Carnia - obývací pokoj
Carnia - koupelna
 
 
 
 
Zima v Tröpolachu
 
Apartmány Tröpolach
 
Apartmánový dům
 
Výhled z apartmánů
 
Ripl - kuchynÄ›
 
apartmán Ripl
 
Carnia - obývací pokoj
 
Carnia - koupelna